Sogn og Fjordane fylkeskommune
Postadresse: Postboks 173, 6801 Førde
Besøksadresse: Nærings- og kulturavdelinga, Storehagen 1B, 6800 Førde
Telefon: 576 38 000 • Nettstad: www.skulesekken.no
Kontaktperson:
Produksjonsliste
Program
Sogn og Fjordane fylkeskommune
Viser 349 hendingar
Måndag 8. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sagatun skule
10:15
Fjordtun oppvekstsenter1. trinn2 deltakere
Sagatun skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere

Fjordtun oppvekstsenter reiser til Sagatun skule.

Tysdag 9. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Leikanger barneskule
10:30
Leikanger barneskule1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b99 deltakere
12:00
Leikanger barneskule4. trinn, 5. trinn, 6a, 6b86 deltakere
Onsdag 10. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Kvåle skule
10:35
Kvåle skule6a, 6b, 6c67 deltakere
12:15
Kvåle skule7a, 7b, 7c67 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Norane skule
10:15
Norane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere
Måndag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Trudvang skule
10:40
Trudvang skule1A, 1B, 1C, 2A, 2B105 deltakere
12:10
Trudvang skule2C, 3A, 3B, 3C92 deltakere
Tysdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Trudvang skule
09:00
Trudvang skule4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C122 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Fjærland skule
10:05
Fjærland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Kaupanger skule
10:15
Kaupanger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn84 deltakere
12:15
Kaupanger skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Måndag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Farnes skule
09:45
Farnes skule 1a, 1b, 2a, 2b, 3. trinn, 4a, 4b127 deltakere
13:00
Farnes skule 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b104 deltakere
Tysdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Tangen skule
10:15
Tangen skule 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
13:15
Tangen skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Flåm skule
13:00
Flåm skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Aurland barne- og ungdomsskule
09:15
Aurland barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere

Rigging dagen før dersom det er i orden for skulen, og start framsyning kl. 09:15.

Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Lærdalsøyri skule
09:50
Lærdalsøyri skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn78 deltakere
12:05
Borgund skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Lærdalsøyri skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere

Borgund skule reiser til Lærdalsøyri skule.

Onsdag 11. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
kl ?
Torsdag 12. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Atløy skule - Atløy kulturhus
12:00
Atløy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Holmedal Montessoriskule - Gymsal eigen skule
09:00
Holmedal Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere

I samråd med skulen er det avtalt å starte kl. 0900 på grunn av ferje til Atløy etter konserten.

Fredag 13. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Bulandet skule - Gymsal, Bulandet skule
10:45
Bulandet skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Laurdag 14. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
kl ?
Sundag 15. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
kl ?
Måndag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Hafslo barne- og ungdomsskule
10:20
Hafslo barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7a, 7b69 deltakere
Veitastrond skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn7 deltakere

Veitastrond reiser til Hafslo barne- og ungdomsskule

12:15
Hafslo barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Måndag 16. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Lavik skule - Gymsal
12:45
Lavik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn43 deltakere
Måndag 16. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Kyrkjebø skule
09:30
Kyrkjebø skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Tysdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Skjolden oppvekstsenter - Fjordstova, Skjolden
10:30
Luster oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Skjolden oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere

Framsyning i Fjordstova, Skjolden.


Tysdag 17. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Eivindvik Barnehage og Skule - Mediateket
13:45
Eivindvik Barnehage og Skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Tysdag 17. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Solund barne- og ungdomsskule - Gymsal, Hardbakke skule/Solund ungdomsskule
09:35
Solund barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Gaupne skule
10:50
Gaupne skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn57 deltakere
12:20
Gaupne skule4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Vadheim skule - Gymsal, Vadheim skule
13:15
Vadheim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Høyanger skule - Aula, Høyanger skule
09:15
Høyanger skule3. trinn, 4. trinn, 7. trinn82 deltakere

Det er fint om skulen fordeler elevane på to konsertar med aldersblanding.

10:15
Høyanger skule1. trinn, 2. trinn, 5. trinn93 deltakere

Det er fint om skulen fordeler elevane på to konsertar med aldersblanding.

Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Indre Hafslo oppvekstsenter
14:00
Indre Hafslo oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere

For at Adele skal rekke framsyningar på både Jostedal oppvekstsenter og Indre Hafslo oppvekstsenter same dag vert start på Indre Hafslo kl. 14:00, dvs. dessverre ikkje i tråd med timeplanen.

Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Jostedal oppvekstsenter
10:30
Jostedal oppvekstsenter2. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Byrknes barnehage og skule - Gymsal, Byrknes skule
13:25
Byrknes barnehage og skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Dalsøyra skule - Gymsal
10:05
Dalsøyra skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn43 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Brekke barnehage- og skule - Gymsal, eigen skule
13:15
Brekke barnehage- og skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn48 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Dingemoen skule
09:00
Dingemoen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn161 deltakere
Flekke skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Guddal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Laurdag 21. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
kl ?
Sundag 22. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
kl ?
Måndag 23. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Våge skule - Gymsal, Våge skule
12:50
Våge skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Måndag 23. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Hyllestad skule - Klasserom, Hyllestad skule - gymsal er STENGT
10:00
Hyllestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Tysdag 24. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Westcon Florø
09:00
Onsdag 25. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Førdehuset
09:00
Torsdag 26. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Førdehuset
09:00
Fredag 27. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Askvoll skule
13:25
Askvoll skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutt
Spillested: Gjelsvik skule - Gymsal, Gjelsvik skule
10:45
Gjelsvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere
Torsdag 3. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Feios skule
kl ?
Feios skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere

Oppdatert: framsyninga er flytta til 3. mai.

Torsdag 3. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Fresvik skule
kl ?
Fresvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Måndag 7. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Vangsnes skule
12:30
Vangsnes skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn15 deltakere
Tysdag 8. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Flatbygdi skule
10:00
Flatbygdi skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn163 deltakere
Valsvik skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere

Valsvik skule reiser til Flatbygdi skule.

Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Hyllestad skule
Hyllestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Våge skule
Våge skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Guddal skule
Guddal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Flekke skule og barnehage
Flekke skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Dingemoen skule
Dingemoen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn162 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Holmedal Montessoriskule
Holmedal Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Gjelsvik skule
Gjelsvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Atløy skule
Atløy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Hausten 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Askvoll skule
Askvoll skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Hausten 2018
Hausten 2018
Annet
Spillested: Hyllestad skule
Hyllestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Våge skule
Våge skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Guddal skule
Guddal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Flekke skule og barnehage
Flekke skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Dingemoen skule
Dingemoen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn162 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Holmedal Montessoriskule
Holmedal Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Gjelsvik skule
Gjelsvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Atløy skule
Atløy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Hausten 2018
Annet
Spillested: Askvoll skule
Askvoll skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Måndag 3. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Byrknes barnehage og skule9. trinn7 deltakere
Dalsøyra skule9. trinn6 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Byrknes.

Tysdag 4. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Florø barneskole
09:30 - 10:15
Florø barneskole1a22 deltakere

Transporten leveres fredag 31.august 2018 før kl 15:00 på Florø barneskole, Hans Blomgate, 6900 Florø. Kontaktperson er Venche Standal Byrkjeland.

12:25 - 13:10
Florø barneskole1b23 deltakere
Tysdag 4. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Brekke barnehage- og skule9. trinn11 deltakere
Eivindvik Barnehage og Skule9. trinn12 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Eivindvik.

Onsdag 5. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Florø barneskole
08:30 - 09:15
Florø barneskole1c25 deltakere
10:15 - 11:00
Florø barneskole2a22 deltakere
Onsdag 5. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Solund barne- og ungdomsskule9. trinn10 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Hardbakke.

Torsdag 6. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Florø barneskole
08:30 - 09:15
Florø barneskole2b23 deltakere
10:15 - 11:00
Florø barneskole2c25 deltakere
Torsdag 6. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Hyllestad skule9. trinn11 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Hyllestad.

Fredag 7. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Florø barneskole
08:30 - 09:15
Florø barneskole3a22 deltakere
10:15 - 11:00
Florø barneskole3b19 deltakere
Fredag 7. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Askvoll skule9. trinn27 deltakere
Gjelsvik skule9. trinn6 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Askvoll.

Sundag 9. september. 2018
Måndag 10. september. 2018
Scenekunst
Spillested: Førde barneskule
10:40
Førde barneskule1a, 1b, 2a, 2b74 deltakere
Karstad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere
12:50
Frøysland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn12 deltakere
Førde barneskule3a, 3b, 4a, 4b74 deltakere
Holsen skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Måndag 10. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: Askvoll skule
09:00
Bulandet skule10. trinn, 9. trinn13 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Værlandet. Det er mogeleg å også ta med elevane i 8. klasse om skulen ynskjer det. Skulen vurderer dette i høve til modningsnivå og praktiske omsyn.

Tysdag 11. september. 2018
Scenekunst
Spillested: Slåtten skule
10:40
Slåtten skule1a, 1b, 2a, 2b112 deltakere
12:45
Slåtten skule3a, 3b, 4a, 4b112 deltakere
Tysdag 11. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Florø barneskole
08:30 - 09:15
Florø barneskole3c20 deltakere
10:15 - 11:00
Florø barneskole3d18 deltakere
Tysdag 11. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Flora ungdomsskule9a28 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Florø.

Onsdag 12. september. 2018
Onsdag 12. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Florø barneskole
08:30 - 09:15
Florø barneskole4a23 deltakere
10:15 - 11:00
Florø barneskole4b25 deltakere
Onsdag 12. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Flora ungdomsskule9b29 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Florø.

Torsdag 13. september. 2018
Torsdag 13. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Krokane skule
12:45 - 13:30
Krokane skule1. trinn31 deltakere
Torsdag 13. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Florø barneskole
08:30 - 09:15
Florø barneskole4c26 deltakere
Torsdag 13. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Flora ungdomsskule9c30 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Florø.

Fredag 14. september. 2018
Fredag 14. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Krokane skule
08:30 - 09:15
Krokane skule2. trinn29 deltakere
10:30 - 11:15
Krokane skule3. trinn27 deltakere
Fredag 14. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Flora ungdomsskule9d29 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Florø.

Laurdag 15. september. 2018
Sundag 16. september. 2018
Måndag 17. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Førdehuset
11:00
Hafstad vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3504 deltakere
Tysdag 18. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Førdehuset
14:00
Introduksjonsprogrammet Førde kommune deltakere
Mo og Øyrane vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2, VG3500 deltakere
Tysdag 18. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Brandsøy skule
12:45 - 13:30
Brandsøy skule1. trinn, 2. trinn22 deltakere
Tysdag 18. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Krokane skule
08:30 - 09:15
Krokane skule4. trinn36 deltakere
Onsdag 19. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
kl ?
Onsdag 19. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Brandsøy skule
08:45 - 09:30
Brandsøy skule3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Torsdag 20. september. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
kl ?
Torsdag 20. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Flora samfunnshus
09:30
Flora vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2, VG3307 deltakere
13:30
Flora vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2, VG3307 deltakere
Introduksjonsprogrammet Flora kommune deltakere
Torsdag 20. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Torvmyrane skule
10:30 - 11:15
Torvmyrane skule2. trinn30 deltakere
12:30 - 13:15
Torvmyrane skule3. trinn29 deltakere
Fredag 21. september. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
kl ?
Fredag 21. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Fjalerhallen
11:00
Dale vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3236 deltakere
Red Cross Nordic United World CollegeVG1, VG295 deltakere
Fredag 21. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Torvmyrane skule
08:30 - 09:15
Torvmyrane skule4. trinn25 deltakere
10:30 - 11:15
Torvmyrane skule1. trinn30 deltakere
Måndag 24. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Høyanger samfunnshus
13:00
Høyanger vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3188 deltakere
Introduksjonsprogrammet Høyanger kommuneVG1, VG2, VG3- deltakere
Måndag 24. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Flora ungdomsskule9e29 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Florø.

Tysdag 25. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Sygna vidaregåande skule
11:00
Sygna vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3201 deltakere
Tysdag 25. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Solheim skule og barnehage
09:30 - 10:15
Solheim skule og barnehage3. trinn, 4. trinn5 deltakere
Tysdag 25. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Eikefjord barne- og ungdomsskule9. trinn14 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Florø.

Onsdag 26. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Samfunnshuset i Øvre Årdal
13:00
Årdal vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3204 deltakere
Onsdag 26. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Stavang skule og barnehage
13:30 - 14:15
Stavang skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn13 deltakere
Onsdag 26. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Steinhovden skule og barnehage
09:30 - 10:15
Steinhovden skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn12 deltakere

Mogeleg å starte t.d. kl. 9:30?


Onsdag 26. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Stadlandet skule9. trinn15 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Selje.


Torsdag 27. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Sogndal kulturhus
09:30
Sogndal vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3292 deltakere
13:30
Sogndal vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3292 deltakere
Torsdag 27. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Eikefjord barne- og ungdomsskule
09:55 - 10:40
Eikefjord barne- og ungdomsskule3. trinn, 4. trinn27 deltakere
12:35 - 13:20
Eikefjord barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn34 deltakere
Torsdag 27. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Selje skule9. trinn24 deltakere

Haugefisk ligg til kai i Selje.

Fredag 28. september. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Sogndal kulturhus
11:30
Sogndal vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3292 deltakere
Fredag 28. september. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
09:55 - 10:40
11:35 - 12:20
Fredag 28. september. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Vågsøy ungdomsskule9a26 deltakere
Måndag 1. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Stryn kulturhus
13:00
Stryn vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3362 deltakere
Måndag 1. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Vågsøy ungdomsskule9b25 deltakere
Tysdag 2. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Eid idrettshall
13:00
Eid vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3324 deltakere
Tysdag 2. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
08:55 - 09:40
11:35 - 12:20
Tysdag 2. oktober. 2018
Kulturarv • Varighet: "Tidskapselen" er eit heildagstilbod, varar frå om lag kl. 9/9:30 til 14:00. Kystmuseet tek kontakt med den kulturkontakt på den enkelte skule og avtalar nærare.
Spillested: M/S Haugefisk
09:00
Vågsøy ungdomsskule9c22 deltakere
Onsdag 3. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Nordfjordhallen
09:30
Måløy vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3194 deltakere
13:30
Måløy vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3194 deltakere
Onsdag 3. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
08:55 - 09:40
11:35 - 12:20
Torsdag 4. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Trivselshagen
09:30
Firda vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3178 deltakere
13:30
Firda vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3178 deltakere
Torsdag 4. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
08:55 - 09:40
Fredag 5. oktober. 2018
Annet • Varighet: 50 minutt
Spillested: Firda vidaregåande skule
Fredag 5. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Vevring skule
09:40 - 10:25
Vevring skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn15 deltakere
Sundag 14. oktober. 2018
Sundag 14. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
kl ?
Måndag 15. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Vikane skule
kl ?
Vikane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Måndag 15. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Olden skule
kl ?
Olden skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere
Måndag 15. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Flatene skule
10:00
Flatene skule1a, 1b, 1c75 deltakere
11:45
Flatene skule2a, 2b, 2c75 deltakere
Måndag 15. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Askvoll skule
13:25
Askvoll skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn46 deltakere
Måndag 15. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Atløy skule
09:45
Atløy skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Tysdag 16. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Loen skule
kl ?
Loen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
Tysdag 16. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Oppstryn skule og barnehage
Tysdag 16. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Flatene skule
09:45
Flatene skule3a, 3b, 3c75 deltakere
11:30
Flatene skule4a, 4b, 4c59 deltakere
Tysdag 16. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Dingemoen skule
13:30
Dingemoen skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere
Tysdag 16. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Flekke skule og barnehage
10:45
Flekke skule og barnehage5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Guddal skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Våge skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Tysdag 16. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Bygstad skule
10:00 - 10:45
Bygstad skule4. trinn14 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Stårheim skule
kl ?
Stårheim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Kjølsdalen Montessoriskule
kl ?
Kjølsdalen Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Sunde skule
10:25
Sunde skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Holmedal Montessoriskule
13:30
Holmedal Montessoriskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Bulandet skule
09:00
Bulandet skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Onsdag 17. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Bygstad skule
09:00 - 09:45
Bygstad skule1. trinn, 3. trinn33 deltakere
10:45 - 11:30
Bygstad skule2. trinn20 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Bryggja skule
kl ?
Bryggja skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn43 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Flatraket skule
kl ?
Flatraket skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Trudvang skule
10:40
Fjærland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn10 deltakere
Trudvang skule1A, 1B, 1C, 2A78 deltakere
12:55
Trudvang skule2B, 2C, 3A, 3B86 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Bygstad skule
12:55
Bygstad skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn37 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Gjelsvik skule
09:00
Gjelsvik skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Torsdag 18. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sande skule
10:40 - 11:25
Sande skule1. trinn27 deltakere
12:20 - 13:05
Sande skule2. trinn27 deltakere
Fredag 19. oktober. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Stryn kulturhus
kl ?
Tonning skule6ab, 6cd, 7ab, 7cd108 deltakere

Det vert tre konsertar i Stryn Kulturhus. Det er fint om det kan leggast opp til aldersblanding på konsertane med ca. like mange elevar på kvar konsert. 

kl ?
Tonning skule3cd, 4ab, 5ab, 5cd99 deltakere

Det vert tre konsertar i Stryn Kulturhus. Det er fint om det kan leggast opp til aldersblanding på konsertane med ca. like mange elevar på kvar konsert. 

kl ?
Tonning skule1ab, 1cd, 2ab, 2cd, 3ab114 deltakere

Det vert tre konsertar i Stryn Kulturhus. Det er fint om det kan leggast opp til aldersblanding på konsertane med ca. like mange elevar på kvar konsert. 

Fredag 19. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Trudvang skule
09:00
Trudvang skule3C, 4A, 4B, 4C92 deltakere
Fredag 19. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Sande skule
12:20
Sande skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Fredag 19. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Viksdalen skule
08:45
Viksdalen skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Fredag 19. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sande skule
08:55 - 09:40
Sande skule3. trinn19 deltakere
10:40 - 11:25
Sande skule4. trinn24 deltakere
Sundag 21. oktober. 2018
Sundag 21. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
kl ?
Måndag 22. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Sagatun skule
11:00
Fjordtun oppvekstsenter1. trinn2 deltakere
Sagatun skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn35 deltakere
Måndag 22. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
09:55
Naustdal barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
11:45
Naustdal barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
Tysdag 23. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Flatbygdi skule
10:00
Feios skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere
Flatbygdi skule3. trinn, 4. trinn43 deltakere
Fresvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn7 deltakere
Vangsnes skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn12 deltakere
12:15
Flatbygdi skule1. trinn, 2. trinn32 deltakere
Valsvik skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn4 deltakere
Tysdag 23. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Torvmyrane skule
12:45
Torvmyrane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
Tysdag 23. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Brandsøy skule
08:45
Brandsøy skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn35 deltakere
Tysdag 23. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Høyanger skule
10:15 - 11:00
Høyanger skule139 deltakere
12:15 - 13:00
Høyanger skule2. trinn39 deltakere
Onsdag 24. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Leikanger barneskule
10:00
Leikanger barneskule1a, 1b, 2a, 2b66 deltakere
11:45
Leikanger barneskule3a, 3b, 4a, 4b66 deltakere
Onsdag 24. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Steinhovden skule og barnehage
12:45
Stavang skule og barnehage5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Steinhovden skule og barnehage5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Onsdag 24. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Eikefjord barne- og ungdomsskule
08:45
Eikefjord barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Onsdag 24. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Høyanger skule
08:30 - 09:15
Høyanger skule3. trinn27 deltakere
10:15 - 11:00
Høyanger skule4. trinn23 deltakere
Torsdag 25. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Hafslo barne- og ungdomsskule
10:00
Hafslo barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn60 deltakere
11:50
Hafslo barne- og ungdomsskule4. trinn24 deltakere
Indre Hafslo oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Solvorn oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Veitastrond skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn4 deltakere
Torsdag 25. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Florø barneskole
08:30
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
10:15
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
12:25
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Torsdag 25. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Solund barne- og ungdomsskule
kl ?
Solund barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn31 deltakere

Sjekk ferje/overnatting.

Fredag 26. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Gaupne skule
10:50
Gaupne skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn70 deltakere
Jostedal oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn6 deltakere
Luster oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Skjolden oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Fredag 26. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Krokane skule
09:15
Krokane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere
10:30
Krokane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere
Fredag 26. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Lavik skule
09:45 - 10:30
Lavik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Sundag 28. oktober. 2018
Sundag 28. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
kl ?
Måndag 29. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Halbrend skule
09:00
Halbrend skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
10:40
Halbrend skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
12:40
Halbrend skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
Måndag 29. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Kaupanger skule
10:45
Kaupanger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn71 deltakere
Norane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn22 deltakere
Måndag 29. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Kyrkjebø skule
12:45
Kyrkjebø skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Vadheim skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Måndag 29. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Høyanger skule
09:15
Høyanger skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere
Tysdag 30. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Slåtten skule
12:45
Slåtten skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Tysdag 30. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Karstad skule
10:00
Karstad skule5. trinn, 7. trinn5 deltakere
Tysdag 30. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Farnes skule
09:45
Farnes skule 1a, 1b, 2a, 2b66 deltakere
11:30
Farnes skule 3a, 3b, 4. trinn56 deltakere
Tysdag 30. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Hyllestad skule
11:55
Hyllestad skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn35 deltakere
Tysdag 30. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Lavik skule
09:00
Lavik skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Tysdag 30. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Vadheim skule
13:15 - 14:00
Vadheim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn17 deltakere
Tysdag 30. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Kyrkjebø skule
09:30 - 10:15
Kyrkjebø skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn32 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Slåtten skule
09:00
Slåtten skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
10:40
Slåtten skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
12:05
Slåtten skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Scenekunst
Spillested: Tangen skule
12:00
Tangen skule 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn91 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Eivindvik Barnehage og Skule
13:45
Eivindvik Barnehage og Skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Solund barne- og ungdomsskule
09:00
Solund barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Onsdag 31. oktober. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Viksdalen skule
12:00 - 12:45
Viksdalen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn17 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Slåtten skule
09:00
Slåtten skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
10:40
Slåtten skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Aurland barne- og ungdomsskule
12:00
Aurland barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Flåm skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Brekke barnehage- og skule
13:15
Brekke barnehage- og skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Bjordal skule
09:15
Bjordal skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Bjordal skule
10:20 - 11:05
Bjordal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn7 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Sunde skule
09:40
Sunde skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
11:45
Sunde skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
13:25
Sunde skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Lærdalsøyri skule
12:05
Borgund skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Lærdalsøyri skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn72 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Trivselshagen
14:00
Firda vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei fire visningane, fredag 02.11, fredag 09.11 og måndag 12.11.

Fredag 2. november. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Dalsøyra skule
12:15
Dalsøyra skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Fredag 2. november. 2018
Litteratur, Scenekunst • Varighet: 40 minutt
Spillested: Byrknes barnehage og skule
09:30
Byrknes barnehage og skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Laurdag 3. november. 2018
Måndag 5. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Flatbygdi skule
12:15
Flatbygdi skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Måndag 5. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Feios skule
10:00
Feios skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn5 deltakere
Fresvik skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn3 deltakere
Måndag 5. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Nordfjordeid skule
kl ?
Nordfjordeid skule1a, 1b, 2b, 5a, 5b120 deltakere

Det er ynskjeleg med aldersblanding på konsertane.

kl ?
Nordfjordeid skule2a, 3a, 3b, 7a, 7b117 deltakere
kl ?
Nordfjordeid skule2b, 4a, 4b, 6a, 6b121 deltakere
Måndag 5. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Operahuset Nordfjord
13:00
Eid vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei tre visningane 05.11 og 06.11 - max. 100 pr. visning.

Tysdag 6. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Flatbygdi skule
09:15
Flatbygdi skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
12:15
Flatbygdi skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Valsvik skule og barnehage5. trinn, 6. trinn, 7. trinn3 deltakere
Tysdag 6. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Haugen skule
kl ?
Haugen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn65 deltakere
Tysdag 6. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Nordsida skule
kl ?
Nordsida skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Rand skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Tysdag 6. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Operahuset Nordfjord
10:00
Eid vidaregåande skule100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei tre visningane 05.11 og 06.11 - max. 100 pr. visning.

12:00
Tysdag 6. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Eivindvik Barnehage og Skule
10:45 - 11:30
Eivindvik Barnehage og Skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn26 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Lærdalsøyri skule
10:40
Lærdalsøyri skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
12:05
Lærdalsøyri skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Borgund skule
09:00
Borgund skule6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Svelgen oppvekst
kl ?
Svelgen oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Onsdag 7. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Davik skule
kl ?
Davik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Kolset Oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Ålfoten oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere

Kolset skule og Ålfoten oppvekstsenter deltek på konsertane. Skuleskyss vert dekka. 

Onsdag 7. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Stryn kulturhus
13:00
Stryn vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei tre visningane 07.11 og 08.11 - max. 100 pr. visning.

Onsdag 7. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Byrknes barnehage og skule
10:30 - 11:15
Byrknes barnehage og skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn21 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Flåm skule
12:00
Flåm skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Aurland barne- og ungdomsskule
08:30
Aurland barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere
10:10
Aurland barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Hauge oppvekst
kl ?
Hauge oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Kalvåg oppvekst
kl ?
Kalvåg oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn48 deltakere
Torsdag 8. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Stryn kulturhus
10:00
Stryn vidaregåande skule100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei tre visningane 07.11 og 08.11 - max. 100 pr. visning.

12:00
Torsdag 8. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Dalsøyra skule
10:05 - 10:50
Dalsøyra skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere

Overnatte på Vidsyn hotell?

Fredag 9. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Gaupne skule
09:00
Gaupne skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
10:50
Gaupne skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
12:20
Gaupne skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Holvik skule
kl ?
Holvik skule deltakere
Fredag 9. november. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Raudeberg skule
kl ?
Raudeberg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Trivselshagen
12:00
Firda vidaregåande skule100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei fire visningane, fredag 02.11, fredag 09.11 og måndag 12.11.

14:00
Fredag 9. november. 2018
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Brekke barnehage- og skule
10:30 - 11:15
Brekke barnehage- og skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn32 deltakere
Måndag 12. november. 2018
Annet
Spillested: Bygstad skule
10:00
Bygstad skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
12:10
Bygstad skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Måndag 12. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Trivselshagen
12:00
Gloppen ungdomsskule10. trinn67 deltakere
14:00
Firda vidaregåande skule100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei fire visningane, fredag 02.11, fredag 09.11 og måndag 12.11.

Tysdag 13. november. 2018
Annet
Spillested: Sande skule
08:55
Sande skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
10:40
Sande skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
12:20
Sande skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Tysdag 13. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Nordfjordhallen
13:00
Måløy vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei fire visningane, 13.11 og 14.11 - max. 100 pr. visning.

Onsdag 14. november. 2018
Annet
Spillested: Vadheim skule
12:30
Vadheim skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Annet
Spillested: Viksdalen skule
08:45
Viksdalen skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Onsdag 14. november. 2018
Scenekunst
Spillested: Nordfjordhallen
10:00
Måløy vidaregåande skule100 deltakere

Skulen fordeler elevane på dei fire visningane, 13.11 og 14.11 - max. 100 pr. visning.

12:00
14:00
Torsdag 15. november. 2018
Annet
Spillested: Bjordal skule
12:20
Bjordal skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Torsdag 15. november. 2018
Annet
Spillested: Brekke barnehage- og skule
08:55
Brekke barnehage- og skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Fredag 16. november. 2018
Annet
Spillested: Eivindvik Barnehage og Skule
12:45
Eivindvik Barnehage og Skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Fredag 16. november. 2018
Annet
Spillested: Dalsøyra skule
09:55
Byrknes barnehage og skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Dalsøyra skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Sundag 18. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
kl ?
Måndag 19. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Hafslo barne- og ungdomsskule
10:20
Hafslo barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
Solvorn oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Veitastrond skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn3 deltakere
11:50
Hafslo barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
Måndag 19. november. 2018
Annet
Spillested: Torvmyrane skule
10:30
Torvmyrane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
12:30
Torvmyrane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Måndag 19. november. 2018
Annet
Spillested: Brandsøy skule
08:45
Brandsøy skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn35 deltakere
Måndag 19. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Kino Førde
Tysdag 20. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Indre Hafslo oppvekstsenter
12:20
Indre Hafslo oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Tysdag 20. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Jostedal oppvekstsenter
09:45
Jostedal oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere
Tysdag 20. november. 2018
Annet
Spillested: Steinhovden skule og barnehage
12:30
Stavang skule og barnehage7. trinn3 deltakere
Steinhovden skule og barnehage5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tysdag 20. november. 2018
Annet
Spillested: Eikefjord barne- og ungdomsskule
08:45
Eikefjord barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere
09:55
Eikefjord barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere
Tysdag 20. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Stryn kulturhus
12:40
Onsdag 21. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Fjærland skule
12:20
Fjærland skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Trudvang skule
09:00
Trudvang skule5. trinn30 deltakere
10:40
Trudvang skule5. trinn30 deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Annet
Spillested: Florø barneskole
08:30
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
10:15
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
11:30
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Måløy kino
13:30
Torsdag 22. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Farnes skule
08:30
Farnes skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
11:30
Farnes skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
12:45
Farnes skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Torsdag 22. november. 2018
Annet
Spillested: Florø barneskole
08:30
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
10:15
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
12:25
Florø barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Torsdag 22. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Eid kino
08:45
12:30
Eid vidaregåande skuleGMU, VG374 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Tangen skule
12:00
Tangen skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Farnes skule
08:30
Farnes skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Annet
Spillested: Krokane skule
08:30
Krokane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
10:30
Krokane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
12:45
Krokane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
Fredag 23. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Gloppen kommunale kino
09:40
12:00
Sundag 25. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
kl ?
Måndag 26. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Tangen skule
10:15
Tangen skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
12:00
Tangen skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Måndag 26. november. 2018
Annet
Spillested: Høyanger skule
08:30
Høyanger skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere
10:15
Høyanger skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere
12:15
Høyanger skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere
Måndag 26. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Red Cross Nordic United World College
Måndag 26. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Flora samfunnshus
08:45
Tysdag 27. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Skjolden oppvekstsenter
12:00
Skjolden oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Tysdag 27. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Luster oppvekstsenter
09:15
Luster oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Tysdag 27. november. 2018
Annet
Spillested: Lavik skule
12:45
Lavik skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Tysdag 27. november. 2018
Annet
Spillested: Kyrkjebø skule
09:30
Kyrkjebø skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Tysdag 27. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Fjaler kino
12:15
Onsdag 28. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Førde barneskule
09:00
Førde barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
10:40
Førde barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
12:00
Førde barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Onsdag 28. november. 2018
Annet
Spillested: Solund barne- og ungdomsskule
11:50
Solund barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Onsdag 28. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Friberg kino
13:20
Onsdag 28. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Høyanger samfunnshus
08:30
Torsdag 29. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Førde barneskule
13:40
Førde barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Frøysland skule
10:45
Frøysland skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Holsen skule og barnehage
09:00
Holsen skule og barnehage5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Annet
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
09:55
Naustdal barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
11:35
Naustdal barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
13:40
Naustdal barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Årdal kino, Samfunnshuset Årdalstangen
12:00
Fredag 30. november. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Halbrend skule
09:00
Halbrend skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
10:40
Halbrend skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
12:40
Halbrend skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
Fredag 30. november. 2018
Annet
Spillested: Bulandet skule
12:00
Bulandet skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Fredag 30. november. 2018
Film • Varighet: Film 80 minutt + samtale, 40 min. Totalt tidsramme 120 minutt.
Spillested: Sogndal kulturhus
kl ?
Måndag 3. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Kvåle skule
13:10
Kvåle skule6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Måndag 3. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Kaupanger skule
09:00
Kaupanger skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere
10:15
Kaupanger skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere
Måndag 3. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Sandane skule
kl ?
Sandane skule2a, 2b, 4a, 5a, 5b, 6b, 7. trinn155 deltakere
kl ?
Sandane skule1a, 1b, 3a, 3b, 4b, 6a115 deltakere
Måndag 3. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Hyen skule
kl ?
Hyen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
Tysdag 4. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Kvåle skule
08:55
Kvåle skule6. trinn, 7. trinn27 deltakere
10:35
Kvåle skule6. trinn, 7. trinn27 deltakere
13:10
Kvåle skule6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Tysdag 4. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Stadlandet skule
kl ?
Stadlandet skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
Tysdag 4. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Selje skule
kl ?
Selje skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn91 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Leikanger barneskule
10:45
Leikanger barneskule5. trinn, 6. trinn27 deltakere
12:00
Leikanger barneskule5. trinn, 6. trinn27 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Kvåle skule
08:55
Kvåle skule6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Skavøypoll skule
kl ?
Skavøypoll skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn154 deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Skram skule
kl ?
Skram skule2A, 2B, 4A, 4B, 6A, 6B, 7A, 7B100 deltakere
kl ?
Skram skule1. trinn, 3A, 3B, 5A, 5B67 deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Norane skule
12:15
Norane skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Leikanger ungdomsskule
08:30
Leikanger ungdomsskule7. trinn18 deltakere
10:15
Leikanger ungdomsskule7. trinn18 deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Breim skule
kl ?
Breim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn115 deltakere

Tidspunktet er justert frå 1200 til 1210 i samråd med skulen.

Torsdag 6. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Nordstranda skule
kl ?
Nordstranda skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Fredag 7. desember. 2018
Litteratur • Varighet: 45 min
Spillested: Sagatun skule
09:15
Sagatun skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere
11:30
Sagatun skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere
Fredag 7. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Hornindal skule
kl ?
Hornindal skule10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn86 deltakere
Fredag 7. desember. 2018
Musikk • Varighet: Ca. 35 minutt
Spillested: Hjelle skule
kl ?
Hjelle skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Sundag 3. februar. 2019
Film
kl ?
Måndag 4. februar. 2019
Film
Spillested: Kino Førde
09:00
12:30
Mo og Øyrane vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2462 deltakere
Tysdag 5. februar. 2019
Film
Spillested: Stryn kulturhus
12:40
Stryn vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2274 deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Film
Spillested: Trivselshagen
12:30
Firda vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2317 deltakere
Torsdag 7. februar. 2019
Film
Spillested: Operahuset Nordfjord
09:40
Eid vidaregåande skuleGMU, VG1, VG2230 deltakere
Fredag 8. februar. 2019
Film
Spillested: Nordfjordhallen
11:30
Måløy vidaregåande skuleVG1, VG2276 deltakere
Sundag 10. februar. 2019
Film
kl ?
Måndag 11. februar. 2019
Film
Spillested: Flora samfunnshus
09:00
Flora vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2218 deltakere
Introduksjonsprogrammet Flora kommuneVG1, VG2- deltakere
12:30
Flora vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2218 deltakere
Introduksjonsprogrammet BremangerVG1, VG2- deltakere
Tysdag 12. februar. 2019
Film
Spillested: Fjaler kino
09:00
Dale vidaregåande skuleVG1, VG2120 deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Film
Spillested: Friberg kino
13:30
Sygna vidaregåande skuleVG1, VG2134 deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Film
Spillested: Høyanger samfunnshus
Torsdag 14. februar. 2019
Film
Spillested: Årdal kino, Samfunnshuset Årdalstangen
12:00
Årdal vidaregåande skuleVG1, VG2136 deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Film
Spillested: Sogndal kulturhus
09:00
Sogndal vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2314 deltakere
12:00
Sogndal vidaregåande skuleFramandspråklege, VG1, VG2314 deltakere
Sundag 10. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
kl ?
Måndag 11. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Flora ungdomsskule
09:30
Flora ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn87 deltakere
10:30
Flora ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn87 deltakere
11:45
Flora ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn87 deltakere
12:30
Flora ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn87 deltakere
Tysdag 12. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Eikefjord barne- og ungdomsskule
12:35
Eikefjord barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn43 deltakere
Tysdag 12. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Flora ungdomsskule
09:30
Flora ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn87 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Gjelsvik skule
13:45
Gjelsvik skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn18 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
08:55
Naustdal barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
09:55
Naustdal barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Askvoll skule
13:25
Askvoll skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn69 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Bulandet skule
09:00
Bulandet skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn17 deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Sande skule
12:20
Sande skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn126 deltakere
13:35
Sande skule deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Viksdalen skule
08:50
Viksdalen skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn14 deltakere
Sundag 24. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
kl ?
Måndag 25. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Våge skule
13:35
Våge skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Måndag 25. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Fjaler ungdomsskule
09:35
Fjaler ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn57 deltakere
10:25
Fjaler ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn57 deltakere
Tysdag 26. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Hyllestad skule
13:00
Hyllestad skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn42 deltakere
Lavik skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Tysdag 26. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Solund barne- og ungdomsskule
08:50
Solund barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn26 deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Bjordal skule
13:25
Bjordal skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn15 deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Høyanger skule
08:30
Høyanger skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn75 deltakere
09:45
Høyanger skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn75 deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Eivindvik Barnehage og Skule
12:45
Eivindvik Barnehage og Skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn36 deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Brekke barnehage- og skule
09:50
Brekke barnehage- og skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn34 deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Dalsøyra skule
12:15
Dalsøyra skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Byrknes barnehage og skule
09:30
Byrknes barnehage og skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere
Måndag 8. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Lærdalsøyri skule
12:05
Lærdalsøyri skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn78 deltakere
Måndag 8. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Aurland barne- og ungdomsskule
09:15
Aurland barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere
Tysdag 9. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Tangen skule
13:15
Tangen skule 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn62 deltakere
Tysdag 9. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Farnes skule
08:30
Farnes skule 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn46 deltakere
09:45
Farnes skule 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn46 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Hafslo barne- og ungdomsskule
13:40
Hafslo barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn71 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Luster ungdomsskule
09:00
Luster ungdomsskule10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b60 deltakere
10:00
Luster ungdomsskule10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b60 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Leikanger ungdomsskule
10:45
Leikanger ungdomsskule10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b48 deltakere
12:00
Leikanger ungdomsskule10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b48 deltakere
Fredag 12. april. 2019
Litteratur • Varighet: 45 - 60 minutt
Spillested: Sagatun skule
09:15
Sagatun skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn42 deltakere